In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

banner kupuje

Kontakt

logoW związku z licznymi telefonami i waszymi pytaniami odświeżamy numery kontaktowe tak abyśmie mogli się kierować do właściwych osób ;)

 Sprawy zbiórek publicznych - najszybszy kontakt z Jarkiem 695 896 506

W sprawach subkont- najszybszy kontakt ze Zdzisławem 515 769 599

W spawach Pracowni Uroterapeutycznej, cyklicznych konsultacji, obozów sportowych, zapisu do Fundacji - kontakt z                                                                                                         Moniką 32 703 00 19 lub 503 005 408

Styczniowe konsultacje ortopedyczne

1075292 593697710672034 222872095 n-001

Ogłaszamy zapisy na Konsultacje ortopedyczne, które odbędą się od 22 do 24 stycznia!!

 Zgłoszenia przyjmowane są na maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. oraz przez Fundacyjny telefon 503 005 408!

Koszt konsultacji to 150 zł

Ilość miejsc ograniczona!

Konsultacje sprzętu ortopedycznego odbędą sie w Pracowni Uroterapeutycznej w GCZDz w Katowicach a poprowadzą je nasi goście- inżynier ortopeda: Ørn Olafsson oraz technik ortopeda: Piotr Lewkowicz.  

Konsultacje Ortopedyczne

DSC 2483Startujemy z zapisami na konsultacje ortopedyczne!!   Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 3 listopada!

W tym roku konsultacje odbędą się w Katowicach w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jak w latach poprzednich współpracę potwierdzili: inżynier ortopeda ørn Olaffsson oraz technik ortopeda Piotr Lewkowicz.

Koszt konsultacji to 150 zł

Konsultacje mają na celu ocenę dotychczas używanego sprzętu oraz analizę jaki sprzęt bedzie dla dziecka najlepszy.

W tym roku fundacja nie pokrywa kosztów związanych z wykonaniem sprzętu ortopedycznego. 

Spina Bifida Day

SAM 1310Świętujemy!!

 Światowy dzień Spina Bifida zbliża się szybkimi krokami! Z tej okazji organizujemy I Wielospecjalistyczne Konsultacje, które odbędą się 15 listopada w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach! 

Konsultacje mają na celu uzystanie kompleksowego obrazu dziecka poprzez zbadanie go przez specjalistów z najistotniejszych dla niego dziedzin. 

Ze względu na limit czasu na konsultacje możemy przyjąć 8 uczestników. Każdy uczestnik przechodzi przez konsultacje z neurochirurgiem, neurologiem, urologiem oraz specjalistami z zakresu ortopedii. 

Współpracę potwierdzili:

Prof. Marek Mandera (neurochirurg)

Dr Ilona Kopyta (neurolog)

Dr Agnieszka Pastuszka (urolog)

Dr Jacek Kler (ortopeda), współpracujacy z fundacją islandzki specjalista inżynier ortopeda ørn Olaffsson oraz pracownia ortopedyczna Piotr Lewkowicz

Ten projekt jest początkiem interdyscyplinarnego podejscia do leczenia naszych dzieci które będzie wdrażane przez Fundację Spina w Pracowni Uroterapeutycznej i Punkcie Konsultacyjnym dla dzieci z rozszczepem kregosłupa w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. 

Koszt uczestnictwa to 300zł (podopieczni będący w trudnej sytuacji materialnej mogą starać się o zwolnienie z kosztów). Zgłoszenia przyjmujemy do 3 listopada na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Przy zgłoszeniu istotny jest termin zgłoszenia, rzetelne wywiązywanie się z obowiązków wobec fundacji. 

Prosimy pamiętać, że są to konsultacje wielospecjalistyczne i każdy uczestnik przechodzi przez konsultacje ze specjalistami z 4 zagadnień medycznych, tym samym nie ma możliwości dokonywania wyboru do którego specjalisty chcemy się udać bo konsultujemy się ze wszystkimi wyżej wymienionymi. Konsultacje kończą się konsylium wszystkich lekarzy, fundacja zobowiązuje się przesłać szczegółowe wskazówki i opinie rodzicom.

Kalendarium

sklepik

Sponsorzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Partnerzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Facebook

Licznik odwiedzin

133959
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszyscy odwiedzający
289
2648
6214
133959

powered by Nataltec 2014