In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

wesprzyj

KRS: 0000297411
konto: 18116022020000000143732461

Życzenia wielkanocne

zajac 1Taką oto kartką, która dostaliśmy od Kuby Ostasza, witamy w fundacji Wielkanoc :)  Życzymy wszystkim radosnego czasu świąt Wielkanocnych, wiele odpoczynku, naładowania akumulatorów, przyjemnych rodzinnych spotkań a najmłodszym dużo zabawy przy poszukiwaniu zajączka i lanym poniedziałku :)

 

 

 

 

10 000 dla spina bifida - liczymy się z Wami!

asDlaczego osoby z rozszczepem kręgosłupa są tak mało widoczne wśród nas? Fundacja Spina chce dotrzeć do każdej osoby z rozszczepem kręgosłupa. Według statystyk co roku rodzi się w Polsce około 500 dzieci z tą wadą. To oznacza, że może to być już grupa obejmująca 10 000 osób. Chcemy się policzyć, chcemy zobaczyć jak wielu nas jest. W grupie siła – dołącz do nas! Po prawej stronie :-) znajdziesz aplikację 10 000 dla spina bifida - liczymy się z Wami! Dzięki niej możemy się policzyć, możemy zobaczyć jak wielu osób dotyczy ten problem. Wtedy łatwiej nam będzie zadbać o potrzeby osób ze spina bifida.  

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta

JanWejchertAward2 banner01Założycielki dwóch śląskich Fundacji są w gronie trzech finalistek Nagrody Polskiego Rady Biznesu im. Jana Wejcherta! Dominika Madaj-Solberg, Prezes Fundacji Spina, została w kategorii Działalność Społeczna. Jest to nominacja, która zakończyła 5 miesięczny proces selekcji, realizowanym najpierw przez 700 Instytucji Nominujących w całym kraju, a potem przez 21 osobową Kapitułę Nagrody.

„Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta są przeznaczone dla osób niezwykłych. Zostały stworzone z myślą o tysiącach Polaków, którzy nie potrafią żyć godząc się na bylejakość, którzy mają głowy w chmurach, radość w oczach i niegasnący apetyt na lepsze jutro swoich bliskich. Nagrody przeznaczone są dla tych nieustępliwych, którzy codziennie mierzą się z nieciekawą rzeczywistością - dla architektów lepszej, nowoczesnej i konkurencyjnej Polski. Dla polskich przedsiębiorców.” – mówił podczas zeszłorocznej Gali przyznania Nagród Dariusz Mioduski, Przewodniczący Kapituły Nagrody.

Serdecznie gratulacje z okazji nominowania do Nagrody dla Jolanty Czernickiej - Siwieckiej, która od lat prowadzi Fundację Iskierka.

Kliknij, aby zapoznać z sylwetkami Finalistów Nagrody Polskiego Rady Biznesu im. Jana Wejcherta

Więcej informacji o Nagrodzie tutaj

 

Wielkanocne zakupy

krolikiZapraszamy na wielkanocne zakupy do sklepiku Spiny! Dzięki nowemu formularzowi składanie zamówień jeszcze nigdy nie było tak przyjemne ;-) Dochód ze sprzedaży produktów przeznaczymy na organizację letnich obozów sportowych!

Zapraszamy na zakupy do sklepiku.

 

 

sklepik

Sponsorzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Partnerzy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Facebook

Licznik odwiedzin

054012
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszyscy odwiedzający
6
2804
5595
54012

powered by Nataltec 2014